1. ko-cuce, ko cüce, kocüce, ko cuce, kocuce, ko-cuce.net, ko-cuce client, ko cuce db, ko-cuce files, ko-cuce farm server, server tanıtımı, server tanıtım, knight online pvp, pvp tanıtım, ardream server, pk server, homeko server, myko server, ko cuce reklam fiyatlari, ko-cuce 2020, ko pvp 2020, client indir 2020, ko-cuce.com 19xx 1886 1299 v2xxx pk server farm server mage - okçu server wslik
  Uyarıyı kapat

TheMyko | New World 'ARES ' | AVCISOFT v.1299 MYKO | 5 Temmuz 2019 - 21:00 GMT+3

'Server Tanıtımı' forumunda winsa tarafından 29 Haz 2019 tarihinde açılan konu

 1. winsa

  winsa New Member

  1056 eklentisini görüntüle
  www.facebook.com/MYKOFFICIALGAME/ ( 2000 TL BEGEN PAYLAS CEKİLİS TL )

  forum.themyko.com/ Foruma Girip Hayalinizdeki Myko Nasil Olmak İstiyorsaniz Yorum Atabilirsiniz !

  Merhaba arkadaşlar, bu konu ile sizlere TheMYKO nedir ve ne değildir bunları anlatacağım, bu yaza damgasını vuracak bir deneyim olacak sizler için. TheMYKO deneme yanılma sunucusu değildir, bir standartı olan özgün ve hep aynı çizgide gidecek bir sistem üzerine kurulacaktır ve bu sektörde geçici değil kalıcıyız aynı zaman da kendini bu sektörde ispatlamış ve ilklere imza atmış bir anti-cheat AVCISOFT sistemi ile çalışmaktayız. En iyi olmak için ne gerekiyorsa ve sistemin ihtiyacı olan ne ise her zaman en iyisini ve en kalitelisini yapmak ile mükellefiz.

  ░ RESMI AÇILIŞ Tarihi
  5 Temmuz 2019 Saat 21:00 Cuma Günü

  ░ LEVEL CAP KAÇ OLACAK ?

  Level cap aralıkları olmadan direkt 72 olarak aktif olacaktır.

  ░ NEDEN LEVEL CAP ARALIĞI YOK ?

  Çünkü level cap aralığı olduğu zamanlarda classlar arasında denge bozulmaktadır, bu işin orjinali olması gereken level 70 ve üstü cap sistemidir.

  ░ LEVEL KASMA ZOR MU ?

  Level kasmanız zor olmayacak ve level 61 den sonra yaratıklardan gelen EXP kaybı yaşamayacaksınız ve Görev sistemine uygun yaratıkları seçerseniz belirli aralıklar ile random EXP Item ödülleri alacaksınız.

  ░ ITEM KASMA ZOR MU ?

  ITEM Farm zor olmayacak ve herkes belirli bir standartta item farmını çeşitli yaratıklar üzerinde yapabileceksiniz ve harcadığınız zamana değecek.
  PARA KASMA ZOR MU
  Para Farm olayı tamamıyle belirli bir standartı (ZOR) olacaktır, genel olarak en iyi para kasabileceğiniz alanlar PK haritaları olacaktır.

  ░ ITEM UPGRADE ZOR MU ?

  Item UPGRADE ÇOK ZOR... (Oranlar yakında paylaşılacak)
  Itemlerde Maksimum +8'e kadar upgrade edilebilir
  Unique Takılarda Maksimum +3 'e kadar upgrade edilebilir.
  TheMYKO Sunucularında Upgrade duyuruları açık, drop sistemi bir çok oyuncu +1 ve +2 takı üstüne çıkabilecek şekilde ayarlanacaktır.

  ░ ETKİNLİKLER
  Etkinlikler her zaman aktif ve dinamik bir yapıda olacaktır, sunucu aktif olduğu andan itibaren tüm etkinlikler açık olacaktır, etkinlikleri belirli bir zamana yayarak aktif etmeyi düşünmüyoruz. Bazı arkadaşlarımız "bu nasıl MYKO böyle MYKO sunucu mu olur" diye konuşmakta özgür, tartışmaya açık bir konu olabilir ama oyunda kısır bir döngü oluşmaması için bu gerekli. Ayrıca bazı etkinliklerde level sınırlaması olacaktır.
  PEKİ HANGİ ETKİNLİKLER ve HARİTALAR MEVCUT ?

  [​IMG]Border Defense War
  [​IMG]Collection Race Event
  [​IMG]Bifrost Event
  [​IMG]Lunar War
  [​IMG]Forgetten Temple Event
  [​IMG]Ronark Land
  [​IMG]Ardream
  [​IMG]Castle Siege War
  [​IMG]Nation Boss War
  [​IMG]Krallık Sistemi


  ░ OYUN MAĞAZASI (POWER UP STORE) Hangi ürünler olacak ?
  AVCISOFT sisteminin tüm alt yapısında barındırdığı (Auto Loot, Genie , Switch Premium vb.) ürünleri çeşitli düzenlemeler yaparak kullanacağız.

  ░ OYUN İÇİNDE veya FORUM ÜZERİNDE TL İLE ITEM & GOLD BAR SATIŞINA İZİN VERİLECEK Mİ ?

  Oyun kuralları gereği hiç bir platformda oyun içindeki eşyalarınızın TL karşılığında satışına izin verilmeyecektir, tespit edilen hesaplar kapatılacaktır.

  ░ CLAN Ligi Nedir ?
  Oyunun 1. haftasından sonra yeterli katılım sağlandığı takdirde, Clanların kayıtları yapılarak bir Lig Takvimi oluşturulacak, bu lig takvimi ile kayıt olan tüm clanlar aralarınlarında farklı zamanlarda 2 kez dövüş

  [​IMG] yapacaklar. Bu dövüşün sonunda galip gelen tarafa 3 puan yazılacak, Lig takvimi bittikten sonra en çok puan toplayan ilk 3 clana TL Ödülü verilecek.
  [​IMG]2500 TL
  [​IMG]1500 TL
  [​IMG]1000 TL

  ░ Multi Client Sistemi
  Tek bir client ile iki farklı hesaba giriş yapabilirsiniz..

  ░ Panel Sıralama ve Sembol Sistemi
  Oyunda her karakter tipi için ayrı bir sembol sıralaması mevcut, bu sistem ile her farklı karakter tipi 1. olduğu takdirde dragon sembolü sahibi olacaktır.

  ░ Oyun içi coins'lerinizi Knight Cash'e çevirme sistemi
  Moradon da bulunan HERA[Speical Store] NPC'sinde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz, 100.000.000 Coins karşılığında 1500 Knight Cash temin edebilirsiniz, Knight Cash miktarları dinamik bir yapıya sahiptir, değişkenlik gösterebilir.

  ░ Görev sistemi
  Oyun içinde çeşitli ve özgün EXP, ITEM ve coins görevleri mevcut olacaktır ve bu görevler sayesinde bir çok solo oyuncuyu oyunda memnun kılacaktır.

  ░ Yeni Karakter Scroll
  Genel olarak oyunun 1. Haftasından sonra level 60 , 65 , 70 olmak üzere belirli aralıklar ile oyun mağazasına eklenmektedir. Yeni Karakter Scroll'u kullanmak için Moradon da bulunan HERA[Speical Store] NPC'sinde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  ░ AVCISOFT Koruma sistemi özellikleri
  [​IMG]Gelişmiş hile koruma sistemi
  [​IMG]Gelişmiş hızlı ve sorunsuz client performansı
  [​IMG]Gelişmiş Drop Sistemi
  [​IMG]Gelişmiş Web Panel Sistemi
  [​IMG]ANTI-GLITCH Sistemi
  [​IMG]Low-Middle Class Upgrade Sistemi
  [​IMG]Oyun içi item kilitleme sistemi
  [​IMG]Hesap koruma sistemi (MAC Filtreleme sistemi)
  [​IMG]Merchant Event Sistemi (Pazar kurduğunuz zamanlarda %1 EXP BONUS Vermektedir, bu farklı zaman dilimlerinde %5'e kadar çıkabilmektedir)
  [​IMG]Partyde bulunan arkadaşlarınız ile scroll paylaşabilme özelliği
  [​IMG]Power Up Store üzerinde alışveriş yaptıkça Bonus Knight Cash kazanabilme sistemi
   

Bu Sayfayı Paylaş