DeathKO | v.24xx Light Farm | ORION | Beta: 17 Kasım | Official: 24 Kasım

Usko 2006 DB Okçu ekip arkadaşları arıyoruz.

K Çevrimdışı
7 Kasım 2019
13,845
0
36
32
ÖNCELİKLE MERHABA,

Arkadaşlar 2010 yılından beri beraber oynayan okçu ekibiz, ekimiz yaş ortalaması 29'dur. Aramızdan evli çocuklu, işinde gücünde olan her zaman oyuna zamanı olmayanlar olduğu için 16 kişilik okçu ekibimize 8 kişi daha alacağız.

Oynadığımız server çok zor bir server lwl kasmak oldukça zor fakat clan olarak ekibimize katılacak arkadaşları destekleyeceğiz bu destekler,

•Oyunu indirip kayıt olan ilk 8 kişiye 1 aylık bronz premium
•60 lwl olan arkadaşlara +6 chitin bow, +6 enin bow, +7 ib destekleri ve chitin +6 ve takı setleri konusunda yardım edeceğiz.
•Düzenli pk ve event katılımlarımız olacaktır.

Clana katılım şartları;

+22 yaş.
+saygı ve hoş görü
+küfürle ilgili sorunumuz yok fakat minimum küfür maksimum anlayış
+komut dinleyebilme yetisi.
+insanlık
+human olmak :)

Oyunu kayıt olup, indirdikten sonra iletişim ve destek için X2 kullanıcı adına pm atmanız yeterlidir.

Y Çevrimdışı

ysfmzrk

Yeni Cüce
1 Ocak 2020
2
0
1
30
Merhaba, Teamspeak ve ya dağa net bir iletişim bilgisi bırakır mısın?

furkan46 Çevrimdışı
19 Eylül 2018
24,502
1
38
İstanbul
Merha
ÖNCELİKLE MERHABA,

Arkadaşlar 2010 yılından beri beraber oynayan okçu ekibiz, ekimiz yaş ortalaması 29'dur. Aramızdan evli çocuklu, işinde gücünde olan her zaman oyuna zamanı olmayanlar olduğu için 16 kişilik okçu ekibimize 8 kişi daha alacağız.

Oynadığımız server çok zor bir server lwl kasmak oldukça zor fakat clan olarak ekibimize katılacak arkadaşları destekleyeceğiz bu destekler,

•Oyunu indirip kayıt olan ilk 8 kişiye 1 aylık bronz premium
•60 lwl olan arkadaşlara +6 chitin bow, +6 enin bow, +7 ib destekleri ve chitin +6 ve takı setleri konusunda yardım edeceğiz.
•Düzenli pk ve event katılımlarımız olacaktır.

Clana katılım şartları;

+22 yaş.
+saygı ve hoş görü
+küfürle ilgili sorunumuz yok fakat minimum küfür maksimum anlayış
+komut dinleyebilme yetisi.
+insanlık
+human olmak :)

Oyunu kayıt olup, indirdikten sonra iletişim ve destek için X2 kullanıcı adına pm atmanız yeterlidir.

Merhaba ben gelmek istiyorum 05377864644 ulaşır mısınız