DeathKO | v.24xx Light Farm | ORION | Beta: 17 Kasım | Official: 24 Kasım

Person of Interest [Tavsiye !]

H Çevrimdışı

Harold

Kayıtlı Üye
25 Nisan 2012
180
0
16

Tür : Aksiyon | Drama | Gizem | Bilim Kurgu​

IMDB Puanı : 8.4/10 (74.575 kişiden)​

Favori dizimdir , hatta kullanıcı adım ve avatarım , dizinin başrol karakterlerinden biri olan Harold Finch (Michael Emerson) karakterinden gelmektedir. Dizi 4.Sezon finalini yaptı , Gizem & Bilim Kurgu severler için kaçırılmayacak bir dizi , senaryoda zaten J.J Abrams imzası var. :)

Özet

Kameralar her yerde! İzliyorlar, dinliyorlar, kaydediyorlar... Sizin hakkınızda her şeyi biliyorlar! Peki siz onlar hakkında ne biliyorsunuz? Gizemli bir işadamı olan Harold Finch, ileride işlenecek suçları önceden önlemeyi hedefleyen bir bilgisayar programı geliştirir. İlginç bir karaktere sahip bu milyoner işadamı elindeki programı hayata geçirebilmek için resmi kayıtlarda ölü olarak geçen Reese adlı eski bir CIA ajanıyla anlaşır. Kendi kaynakları ve teknolojisiyle, Reese'in yetenekleri ve sezgilerini birleştiren Harold Finch'in amacı; gelecekte işlenecek olan suçları henüz suçlular eyleme geçmeden önlemektir.

Dizinin başkarakteri Harold Finch rolünü son yılların en sevilen aktörlerinden biri olan Michael Emerson üstleniyor. Emerson, Abrams'ın da en gözde oyuncularından biri. Usta oyuncuyu tüm dünyada üne kavuşturan, J.J. Abrams'ın yapımcılığını üstlendiği Lost dizisinde canlandırdığı Ben Linus karakteri olmuştu.

E Çevrimdışı

EdmondDantes

Kayıtlı Üye
30 Haziran 2013
126
0
16
34
Cevap: Person of Interest [Tavsiye !]

Mükemmel bir dizi ve benim tek dizim. Kesinlikle favori olabilecek ve listenin en üstüne çıkabilecek bir dizi.

Reese ve Harold birlikte ortalıkta suç bırakmıyorlar malum. Reese güç ve burada Harold ise beyin diye tanımlayabiliriz. Harika bir dizi herkese öneriyorum. Size de teşekkür ediyorum. :)

R Çevrimdışı

RynerLute

Yeni Cüce
19 Haziran 2014
10
0
1
31
Cevap: Person of Interest [Tavsiye !]

O kadar övdünüz ki diziyi izlememek ayıp olur :) Hafta sonu Vikings için kararlıydım ama aklımı çeldiniz :)