DeathKO | v.24xx Light Farm | ORION | Beta: 17 Kasım | Official: 24 Kasım

GünceL: 20xx 21xx 22xx 23xx 24xx 19xx Kasmayan FX (Alttan Nova Özel FX) 2023

3rva Çevrimdışı
10 Nisan 2013
39,854
154
63
32
üyeliğimin şifresini unutmuştum bi dejavu yaşayarak geri hatırlamış bulunmaktayım ^^

neyse Konu Başlığındanda Anlayabileceğiniz Üzere TÜM 19xx 20xx swlerde aktif durumdadır.

Soran arkadaşlar Olucaktır Tahminen; Ardream Base Cz de Ağaçlar yoktur . Daha uzağı görebilirsiniz. Emc Lufer gibi yerlerde Evlerin ''içini'' ''Dışını'' görebilirsiniz.

Son Olarak Fx efectleri En son Hafifletilmiş Fx dir minör pot gibi şeyler yoktur ALTDAN NOWA efectleride mevcutdur.

LİNK:
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
Rar Şifresi :
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
NOT: Alıntı deildir arkadaşlar bi teşekkürü çok görmeyelim .

A Çevrimdışı

alperen3807

Yeni Cüce
4 Ocak 2020
1
0
1
29
üyeliğimin şifresini unutmuştum bi dejavu yaşayarak geri hatırlamış bulunmaktayım ^^

neyse Konu Başlığındanda Anlayabileceğiniz Üzere TÜM 19xx 20xx swlerde aktif durumdadır.

Soran arkadaşlar Olucaktır Tahminen; Ardream Base Cz de Ağaçlar yoktur . Daha uzağı görebilirsiniz. Emc Lufer gibi yerlerde Evlerin ''içini'' ''Dışını'' görebilirsiniz.

Son Olarak Fx efectleri En son Hafifletilmiş Fx dir minör pot gibi şeyler yoktur ALTDAN NOWA efectleride mevcutdur.

LİNK: [Gizli içerik]

Rar Şifresi : [Gizli içerik]

V Çevrimdışı

vol907

Yeni Cüce
9 Ocak 2020
5
1
1
29

LİNK: [Gizli içerik]

Rar Şifresi : [Gizli içerik]

5555

Reactions: cinooo12