Neler yeni

xampplarda alınana hatanın çözümü burada

server tanıtımı ko cuce server tanıtımı ko-cuce kocüce kocuce ko cüce ko-cüce knight online pvp

metin2

Banned
Katılım
11 May 2016
Mesajlar
4,314
Tepkime puanı
2
Puanları
36
</br>arkadaşlar. xampp da apacheye tıklıyoruz running diyor 1-2 saniye sonra duruyordu
. Düzeltmek için , xamp klasöründe apache klasörünün içinde apache_uninstallservice var.. ona tıklayın ve apacheyi kendi kendisine siler..Sonra silince apache_installservice adlı iş dosyasına tıklatın.. Kurulum esnasında hata oluştu diye yazı yazarsa IIS'nin kapalı olduğundan emin olunEğer Windows XP Professional kullanıyorsanız IIS (Internet Information Server) adlı diğer bir web server yazılımı makinanızda çalışıyor olabilir. Apache'yi kurabilmek IIS'yi kapatmanız gerekmekte. Bunun için Control Panel (Denetim Masası) penceresine gidip oradan Administrative Tools (Yönetimsel Araçlar) altından Services (Hizmetler) adlı simgeye çift tıklayarak bilgisayarınızda yüklü olan servisleri görüntüleyebilirsiniz.hizetleri açtıktan sonra, World wibe web'de yayınlama diye bir hizmet var. Onu bulup sağ tıklayın ve dur/stop diyin.. Böylelikle IIS hizmeti kapanmış olur..resim:

<br/>原帖地址: ForumSaati - Bilgi ve Paylasim Platformu - Metin2 Forum

İşlemi yaptıktan sonra sonra xampp klasöründeki apache klasörünü açın, apache_ınstallservie i çalıştırın, paşa paşa kurulum tamamlandı yazısından sonra şaka şaka böyle bi şey demiyo (Kurulum başarıyla tamamlandı yazacak ) apacheniz xamppda otomatik olarak açılacaktır. hadi iyigünlerhtdocs da bir panelinizde varsa siteniz paşa paşa çalışır.
http://www.forumsaati.net/metin2_pvp_serverlar/47261-xampplarda_alinana_hatanin_cozumu_burada.html#posthttp://www.forumsaati.net/metin2_pvp_serverlar/47261-xampplarda_alinana_hatanin_cozumu_burada.html#post120599[/url
[NOT: resimli filan anlattım sabitlenirse sevinirim..(HEMDE ÇOOK ][url=http://www.*******.com/]*******
Kaynak : *******.com
 
KoCuce Nedir ve Pvp Server Tanitim gibi Şeyler nelerdir, Hadi Açiklayalim , Kocuce Terimi Bazen Ko cuce ve Ko-Cuce Olarak Google de Aranarak Pvp Server Arayanlar Geliyor Ama coğu insan Neden Kocuce ve ko cuce gibi Kelimelerin ne oldunu Veya Anlamini Bilmiyor Kisa Sizlere Bu Kelimeler Nedir Acıklayalım Forumun Kocuce Server Tanıtim Kısmıma Tiklayın Link Solda olan yerden De Tiklayabilirsiniz Burada Myko, Homeko,Pk,Farm Server Türleri Bulabilirsiniz Güncel Olan Serverler Buradadır Ko cuce Terimi Tamda Bunu ifade Ediyor Yani Server Tanitimlari , Ayriyeten Bu forumda Server Kurulum ,Pvp Server Databaseleri , Ve Knight online Bulunmaltadır Her Versiyonla ilgili Alanlar vardir 1299 , 1397, 1534 , 1706, 1886, 1950-1960, 20xx ,21xx, 24xx, Gibi Server versiyonlari Mevcutur Kocuce Kısaca kocuce.net dir :)

Üst