Neler yeni

USKO GAME | Offical 18 Mart |V2090 Global Farm |USKO Diriliyor | Ücretsiz Genie - Twitch Turnuvaları

server tanıtımı ko cuce server tanıtımı ko-cuce kocüce kocuce ko cüce ko-cüce knight online pvp

manastir

Yeni Üye
Katılım
20 Mar 2016
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Merhaba, değerli Knight Online şövalyeleri sizleri müjdeli bir haberimiz var.

USKO GAME | 2090 Version | GLOBAL Farm Sunucu |

Yerli ve yabancı bircok oyun kitlesi ile acılacak olan ve sahte Private sunucularının düşmanı olacak USKO GAME kararlılığı ile yoluna devam etmektedir.

Yıllık anlaşmalar ile Sosyal Ağ & Forum & Güncel Game Siteleri ile anlaşması ile acılacak olan USKO GAME kısacası yeni version fakat eski heyecan doğuyor !
KROWAZ - UTC - DRAGON BOX YOKTUR..

Beta Acılış: 26/02/2016
Beta Ödülleri önümüzdeki günlerde acıklanacaktır.


Server suanda test modunda acıktır, panelden client indirip girebilirsiniz.

Tamamıyla kendi yapısı olan USKO GAME ömrü kısa privatelere dur demenin vakti !{ Değerli itemler çıkarabileceğiniz ve ticaret odak noktası olan madencilik sistemi.. }
{ USKO GAME 20XX Görev sistemi üzerine kurulduğunu birkez daha hatırlatmak isteriz, unutmayın bir Şövalye daima görevini yerine getirir }

Clanlarımıza müjdeli bir haber ! Twitch üzerinden yapılacak olan clan ws turnuvaları bu map üzerinden usko orjinal turnuva yapısı ile yapılacaktır.
USKO GAME Oyun icersinde Gate ( Maradon Camp2 )

Değerli oyuncular şimdiden yoğun ilgiden dolayı oyun ici gatelerde ( Maradon Camp 2 ) olucaktır.
Oyundan cıkmadan ' Maradon Camp2 ' ışınlanıp rahatlıkla exp ve bilgisayarı kasan madenciler icin güzel bir fırsat.


 
KoCuce Nedir ve Pvp Server Tanitim gibi Şeyler nelerdir, Hadi Açiklayalim , Kocuce Terimi Bazen Ko cuce ve Ko-Cuce Olarak Google de Aranarak Pvp Server Arayanlar Geliyor Ama coğu insan Neden Kocuce ve ko cuce gibi Kelimelerin ne oldunu Veya Anlamini Bilmiyor Kisa Sizlere Bu Kelimeler Nedir Acıklayalım Forumun Kocuce Server Tanıtim Kısmıma Tiklayın Link Solda olan yerden De Tiklayabilirsiniz Burada Myko, Homeko,Pk,Farm Server Türleri Bulabilirsiniz Güncel Olan Serverler Buradadır Ko cuce Terimi Tamda Bunu ifade Ediyor Yani Server Tanitimlari , Ayriyeten Bu forumda Server Kurulum ,Pvp Server Databaseleri , Ve Knight online Bulunmaltadır Her Versiyonla ilgili Alanlar vardir 1299 , 1397, 1534 , 1706, 1886, 1950-1960, 20xx ,21xx, 24xx, Gibi Server versiyonlari Mevcutur Kocuce Kısaca kocuce.net dir :)

Üst