Neler yeni

Malazgirt v1299 homeko carnac east bugün 21:00'da açılıyor. Sürpriz hediyeler için yerini ayır !!

server tanıtımı ko cuce server tanıtımı ko-cuce kocüce kocuce ko cüce ko-cüce knight online pvp

Venus

Üye
Katılım
3 Haz 2018
Mesajlar
43
Tepkime puanı
0
Puanları
6
member: 409238"]

Malazgirt-KO Bir Yenilikle Daha Sizlerle!

CZ Town önlerine yerleştirilen bu yaratık belli aralıklarla tekrar doğuyor ve 700 KC atıyor
:)Oyuncu dostu olma amacıyla çıktığımız bu yolda sizlerin de desteğiyle emin adımlarla ilerliyoruz. Paranın değil emeğin kazandığı "Carnac East" için geri sayım başladı, Cuma günü 21:00'da sen de yerini al!TEMEL OZELLIKLER

Başlangıç İtemleri:Her Class için +5 FP SET ve +5 silahlar * Kanat

Power Up Store:Standart PUS itemleri dışında herhangi bir item satışımız yok, ayrıca çok uygun KC fiyatlarıyla benzersiz bir oyun zevki sunuyoruz.

Güvenlik:Anti Cheat sistemi olarak standart SOACS kullanmakla beraber sürekli oyun takibiyle 3.parti yazılımları anında tespit edilip bilgisayarları süresiz bloklanacaktır..

Farm Sistemi:CZ Haritasında yepyeni hem tekil hem çoğul oyunculara özel farm slotları hazırladık. Paylaşılacak içeriklerde ve panelimizde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

PK Sistemi: Her adam öldürüşünüzde rastgele 1 gem kazanırsınız, Saymalı Quest görevleri aktiftir. CZ'de bulunduğunuz her dakika için Ödül KC kazanırsınız.
Biz Kimiz?


Daha önce farklı versiyonlarda 3 tane sunucumuz mevcuttu. Bu isimle yeniyiz ilk etapta amacımız para kazanmak değil oyuncu kazanmak kitle oluşturmak. KC Fiyatlarımızdan ve PUS eşyalarından bunu net olarak anlayabilirsiniz. Tamamen oyuncu gözüyle hazırlanmış DB ile hem Ekonomik hem de zaman açısından benzersiz bir oyun deneyimi sizleri bekliyor.
Bazı Farm Slotları;
- 80 Quest Görevi yaratıklarının bulunduğu alanlara "Krowaz" Yaratığı eklendi, drop olarak rastgele +1 krowaz silahı düşmekte.
- Yeni sunucu Carnac East 83 level başlangıç olduğundan cz'deki exp slotları kaldırılıp yerine gem kasabileceğiniz yeni yaratıklar eklendi.


Slotlar: BLACK-GREEN / BLUE-YELLOW / RED / SILVERY GEM olarak 4'e ayrıldı.


-Solo olarak rahat dönülebilecek şekilde ayarlandı.
- +3 EXP İtem çeşitleri ve seri bus atmakta.
M A L A Z G I R T K O . O R G
Kod:
[Server]
Count=1
IP0=185.118.142.124
HPBAR=1
[Version]
Files=1299

[IncludeExe]
Last=1299​
[/KAYNAK][/QUOTE]
 
KoCuce Nedir ve Pvp Server Tanitim gibi Şeyler nelerdir, Hadi Açiklayalim , Kocuce Terimi Bazen Ko cuce ve Ko-Cuce Olarak Google de Aranarak Pvp Server Arayanlar Geliyor Ama coğu insan Neden Kocuce ve ko cuce gibi Kelimelerin ne oldunu Veya Anlamini Bilmiyor Kisa Sizlere Bu Kelimeler Nedir Acıklayalım Forumun Kocuce Server Tanıtim Kısmıma Tiklayın Link Solda olan yerden De Tiklayabilirsiniz Burada Myko, Homeko,Pk,Farm Server Türleri Bulabilirsiniz Güncel Olan Serverler Buradadır Ko cuce Terimi Tamda Bunu ifade Ediyor Yani Server Tanitimlari , Ayriyeten Bu forumda Server Kurulum ,Pvp Server Databaseleri , Ve Knight online Bulunmaltadır Her Versiyonla ilgili Alanlar vardir 1299 , 1397, 1534 , 1706, 1886, 1950-1960, 20xx ,21xx, 24xx, Gibi Server versiyonlari Mevcutur Kocuce Kısaca kocuce.net dir :)

Üst