Neler yeni

HOMEKOTURK.NET < BURSAGB VE STONESOFT ALT YAPISI ile USKO Sürümü > OFFICAL : 16 KASIM CUMA 21:00

server tanıtımı ko cuce server tanıtımı ko-cuce kocüce kocuce ko cüce ko-cüce knight online pvp

Pakt

Yeni Üye
Katılım
4 Ara 2018
Mesajlar
10
Tepkime puanı
4
Puanları
3Merhaba HomekoTurk Ailesi,


Yeni sunucumuz 'EDANA' ve AntiCheat sistemi STONESOFTWARE ile birlikte Database üzerinde çeşitli yenilikler yapıyoruz. Serverimiz ile ilgili ufak bilgi başlıkları aşağıdaki şekildedir. Daha ayrıntılı bilgilere Forum Adresimizden ulaşabilirsiniz.

Rehber Konularımıza bakmayı unutmayın!Merhaba ;

Yeni Sunucu 'EDANA' 'da Yeni Haritalar ve Etkinlikler Sizleri Bekliyor Olacak Detaylara Forum Adresimiz Ve Facebook Sayfamız Üzerinden Ulaşabilirsiniz.

Rehber Konularımıza bakmayı unutmayın!
Artık serverimizde tanıtım konusu veya yazılarak anlatılamayacak kadar uzun yenilikler ve gelişmeler mevcuttur.
Bu sistemlerin tamamı yıllardır tecrübelerimiz ve sizlerden gelen istekler doğrultusunda yapılmıştır.

 

Pakt

Yeni Üye
Katılım
4 Ara 2018
Mesajlar
10
Tepkime puanı
4
Puanları
3
+++++++++++++++++++++++++++++++++
 
KoCuce Nedir ve Pvp Server Tanitim gibi Şeyler nelerdir, Hadi Açiklayalim , Kocuce Terimi Bazen Ko cuce ve Ko-Cuce Olarak Google de Aranarak Pvp Server Arayanlar Geliyor Ama coğu insan Neden Kocuce ve ko cuce gibi Kelimelerin ne oldunu Veya Anlamini Bilmiyor Kisa Sizlere Bu Kelimeler Nedir Acıklayalım Forumun Kocuce Server Tanıtim Kısmıma Tiklayın Link Solda olan yerden De Tiklayabilirsiniz Burada Myko, Homeko,Pk,Farm Server Türleri Bulabilirsiniz Güncel Olan Serverler Buradadır Ko cuce Terimi Tamda Bunu ifade Ediyor Yani Server Tanitimlari , Ayriyeten Bu forumda Server Kurulum ,Pvp Server Databaseleri , Ve Knight online Bulunmaltadır Her Versiyonla ilgili Alanlar vardir 1299 , 1397, 1534 , 1706, 1886, 1950-1960, 20xx ,21xx, 24xx, Gibi Server versiyonlari Mevcutur Kocuce Kısaca kocuce.net dir :)

Üst