Neler yeni

Günde 20 ile 40 tl kazanmak

parabaskanı

Yeni Üye
Katılım
15 Ocak 2017
Mesajlar
0
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Güzel ciftlik Nedir ?​
Güzel Ciftlik Web Tabanlı Kendini her zaman geliştirmeye adamış bir Oyundur. Her gün daha fazla Ziyaretçi Kazanarak ve İlgi sebebiyle Web tabanlı oyunlar arasında en yüksek yerde olmaya her geçen gün daha fazla yaklaşmaktadır.Sağladığı en büyük Avantajlardan bir tanesi İnsanlara Oyun oynayarak para kazandırmaktır.Her hangi bir kayıt ücreti alınmayarak bu oyunu her yaşta insan oynayabilmektedir. İnsanların boş zamanlarında hem oyun oynayarak hem de para kazandırarak eğlenceli bir oyun olmuştur.

Oyunun Mantığı İse Çok Basit…​
Sitenin başlığından anladığınız gibi tavuklar üzerine kurulmuş bir oyundur.Her Tavuğun belli bir yumurta üretimi vardır. Tavuklar Saatlik Yumurtladığı yumurtaya göre Sikke Fiyatı Değişmektedir. Sikke ise oyun içi satın alabileceğin şeyler için gereklidir.Oyunda Tavuklarınızın yumurtladığı yumurtaya Göre size kazanç sağlamaktadır.
Pazarda Yumurtaları Satarak %75 Sikke Ve %25 ‘i Sizlere Hesabınıza gerçek para olarak Yatmaktadır.

Güzel Ciftlik Neden Oynamalıyım ?​
Güzel ciftlik, insanlara zaman içerisinde gösterdiği Sabır ile geçirdiği vakit sayesinde çok önemli ve güzel meblağlar Kazandırmaktadır. Ne Kadar çok oyun içinde zaman geçirirseniz o kadar çok kazancınız ve emeğinizin karşılığını alma potansiyeliniz yüksek olacaktır.
Tavuklar Sayesinde topladığınız yumurtalar ile yeni tavuklar alabilir hem de hesabınıza Gerçek Paralar Kazandırabilirsiniz.
Ne Tür Tavuklar Bulunmakta diye Sorarsanız…
Oyunda birbirinden farklı Sikke fiyatı bulunan ve yumurta üretimi farklı olan tavuk çeşitleri bulunmaktadır.Hadi gelin hep beraber inceleyelim bu Tavukları;
Yavru
Saatlik ÜRETİM : 120 Yumurta
Fiyat: 600 Sikke
Benekli
Saatlik ÜRETİM: 350 Yumurta
Fiyat: 1650 Sikke
Sakar
Saatlik ÜRETİM: 1000 Yumurta
Fiyat: 5000 Sikke
Şaşkın
Saatlik ÜRETİM: 2800 Yumurta
Fiyat: 15000 Sikke
Prens
Saatlik ÜRETİM: 4600 Yumurta
Fiyat:25000 Sikke
Yeni Yıl Tavuğu
Saatlik ÜRETİM: 25000 Yumurta
Fiyat: 99000 Sikke
Not: Tüm tavukların yaşam süreleri sınırsızdır.Yani ne kadar çok tavuk o kadar çok Üretim Demektir. Buda en kısa sürede istediğiniz konuma gelmenizi sağlayacaktır.

En Çok Hangi Tavuk Tercih Ediliyor?​

Yapılan analizlere göre en çok oyuncular “Sakar” İsimli tavuğu satın almaktadır. Çünkü saatlik üretim bakımından ve satın alma Sikke fiyatına göre diğerleri ile karşılaştırılınca en mantıklı gelen tavuk “Sakkar” olmuştur.

Ben Günde Bir Kez Satıp Çıksam Olur mu Diye Sorarsanızki.

Tabiki hayır cevabını alırsınız. Çünkü Oyun içinde depo sistemi vardır.Oyunun Başlangıcında verdiği Depo 2000’dür.

Bu depoyu hiç arttırmak istemiyorsanız ve sizin Yumurta üretimiz fazla ise birde üzerine sadece her gün bir kez girip satim mantığında iseniz bu fikirden vazgeçiniz.Çünkü Depo sınırı bulunmaktadır.Deponuz dolduğu zaman Saatlik üretimiz 1.000.000 Olsa bile Siz Bir günde girerseniz O Deponuz 2000 kapasitesi var ise sadece 2500 Dolar ve geri kalan üretim tamamıyla çöpe gitmiş olur. Buda sizin zararınız olur. Onun için her saat başı veya oyunun gösterdiği sistem ile depo dolma sürenize bakıp oyuna girip satmanız gerekmektedir.

Depo Nasıl Arttırabilirim?


Depo artırmak çok basit bir sistemdir. Min 250 Sikke İle 250 depo kapasitesi alabilmektesiniz. Yani Sikke çok önemli bir yeri bulunmaktadır. Depo ne kadar fazla olursa o kadar sizin için iyi olur. Aklınızdan Ohh ohh Depo 250 Sikke ile sınırsız artırım diye düşünüyorsanız bunda’da yanılıyorsunuz .Çünkü en fazla Depo 250.000 Olmaktadır. Onun için zamanınızı iyi ayarlamanız gerekmektedir. Deponuz dolmadan yumurtalarınızı satmanız lazımdır.

Oyunun Başlangıcında Nasıl Gelişebilirim ?​

oyuna hiç para yatırmadan devam etmeyi hayal ediyorsanız bu iş tek başınıza biraz zor olacaktır. Çünkü Oyunun size verdiği akçe ile başlangıçta 2 Tane Yavru satın alabiliyorsunuz. Yavru’unda saatlik üretimi düşük olduğu için Sikke kasmanız çok zor olacaktır .Fakat sabreder ve her gün devamlı satar topladığınız Sikkelerle ile tavuk almaya devam ederseniz en kısa sürede en iyi yerlere gelebilirsiniz.Birde oyunda referans sistemi bulunmaktadır. Sizin attığınız linkten kayıt olunur ise Bu size +yumurta getirmektedir.

Para Yatırırsam Neler Olur?

Oyuna Para yatırdığınız taktirde oyun içi Sikke satın almış olacaksınız.Bu Sikkeler ile daha fazla tavuk ile ilk baştan saatlik üretiminizi daha fazla tutacaksınız .Buda size İlk haftalarda günde 1 2 Benekli Almanızı sağlayacaktır. Yüksek bütçe bir para yatırırsanız eğer 2 3 günde Sakkar Alabilirsiniz. Buda sizin saatlik üretiminizi daha fazla yükselterek ilerideki zamanlarda 1 günde Sakkar alma seviyesine yükselebilirsiniz. Tabi bu işlemler sırasında hesabınıza para yatmaya devam edecektir.Bu işi yapacak olanlar var ise 20 Tl bir bütçe ile gayet hızlıca güzel yerlere gelebileceğinizi söyleyeyim.

Kaç Sikke Kaç TL ?

2.500 Sikke– 5 TL
5.000 Sikke – 10 TL
30.000 Sikke– 50 TL
50.000 sikke– 105 TL
Bu Fiyatlar ile Sikke satın alabilirsiniz fakat Sikkeler Güzel Ciftlik Sitesinde değil Son teklif dan satın alınıp Güzel ciftlik E-PİN İle transfer edilmektedir.

Hesabımdaki Parayı Nasıl Çekecem !
Hesapta 100 Tl var diyelim Banka bölümüne girerek 100 Tlnizi cekebilirsiniz.

Parayı Nasıl Başka bir yere aktarabilirim ?

Güzel Ciftlik sisteminde Para aktarabileceğiniz 3 yer vardır.Bunlardan biri PaPara Dır. Bu sistem internet bankacılık sistemidir. Yani buraya attığınız parayı ATM den çekebilirsiniz.Güzel Ciftlik biriktirdiğiniz parayı PaPara üzerine atmak istediğiniz zaman Güzel ciftlik üzerinde 1.TL Kesim ücreti alınmaktadır.Bir Diğer Para Çekme Olayı Banka i ban Yazarak paranız aynı gün icersinde hesapınıza havale oluyorBuna ise para talebinde bulunduğunuz zaman çektiğiniz paranın %7’si kesilir. 3. ödemede ise ininaldır burda ise paranızın %8 kesilir

Android uygulamamız ile kolayca sisteme erişebilirsiniz.

Bende Bu oyunu oynuyorum Bu link ile kayıt olursanız sevinirim.

Referans linkim


Referansiz linkim
 

Asist

Yeni Üye
Katılım
11 Şub 2017
Mesajlar
7
Tepkime puanı
0
Puanları
1
gta 5 in orjinal fiyatı ne kadar
 

bugragkl

Yeni Üye
Katılım
6 May 2020
Mesajlar
12
Tepkime puanı
0
Puanları
1
cok harkia bi paylasım aptalca bı kural yuzunden ınsanlar salak salak yorumlar yapmak zorunda kalıyor bu kımın fıkrıyse ıyı kufur yıyor hab erınız olsun
 

Üst