Neler yeni

Beşiktaş hakkında güncel transfer haberleri

server tanıtımı ko cuce server tanıtımı ko-cuce kocüce kocuce ko cüce ko-cüce knight online pvp

beyongs

Üye
Katılım
24 Ara 2017
Mesajlar
241
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Beşiktaş hakkında güncel transfer haberleri

Yılın sportif açıdan en heyecanlı dönemi, kimi için Mayıs aylarıdır. Kimi için ise, transfer sezonunun yaşandığı yaz aylarıdır.

Only Beşiktaş isimli internet adresi içerisinde, hem lig boyunca yaşanacak her türlü gelişme hem de yaz transfer sezonuna dair son dakika transfer haberleri bulunabilecektir.

Transferleri ilk olarak öğrenmek isteyenler, bu konuda onlybesiktas.com platformunu tercih edebilir.

Site üzerinde, Beşiktaş'ın tüm branşlarından haberler mevcuttur. Gerek voleybol, gerek atletizm, gerek hentbol, gerek futbol, gerekse de basketbol haberleri, burada Beşiktaş taraftarlarını bekliyor olacak.

Beşiktaş'ın ligde oynadığı maçlar sonrasında, oyuncuların yaptığı tüm röportajlar da yine onlybesiktas.com içerisinde kendine yer bulmuştur. Tüm site ziyaretçilerine sevgilerimizle
 
KoCuce Nedir ve Pvp Server Tanitim gibi Şeyler nelerdir, Hadi Açiklayalim , Kocuce Terimi Bazen Ko cuce ve Ko-Cuce Olarak Google de Aranarak Pvp Server Arayanlar Geliyor Ama coğu insan Neden Kocuce ve ko cuce gibi Kelimelerin ne oldunu Veya Anlamini Bilmiyor Kisa Sizlere Bu Kelimeler Nedir Acıklayalım Forumun Kocuce Server Tanıtim Kısmıma Tiklayın Link Solda olan yerden De Tiklayabilirsiniz Burada Myko, Homeko,Pk,Farm Server Türleri Bulabilirsiniz Güncel Olan Serverler Buradadır Ko cuce Terimi Tamda Bunu ifade Ediyor Yani Server Tanitimlari , Ayriyeten Bu forumda Server Kurulum ,Pvp Server Databaseleri , Ve Knight online Bulunmaltadır Her Versiyonla ilgili Alanlar vardir 1299 , 1397, 1534 , 1706, 1886, 1950-1960, 20xx ,21xx, 24xx, Gibi Server versiyonlari Mevcutur Kocuce Kısaca kocuce.net dir :)
Üst