Neler yeni

60 İlham Verici Uzun (Langer) Bob Saç Modelleri ve Saç Modelleri

server tanıtımı ko cuce server tanıtımı ko-cuce kocüce kocuce ko cüce ko-cüce knight online pvp

osman75

Üye
Katılım
19 Ocak 2016
Mesajlar
50
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Yaygın olarak bahsedildiği gibi uzun bir bob veya lob, yılın saç stili olarak sürekli olarak adlandırılmıştır. Çok haklı bir tanımadır, çünkü stil çeşitli yüz şekilleri, saç dokuları ve tenleri için gurur vericidir. Basitçe söylemek gerekirse, lob klasik ve evrenseldir. Aşağıdaki galerimizde sizin için mükemmel varyasyonunu bulun.
Long Bob Saç Modelleri langer bob

Lob'lar herhangi bir dokuda güzel - düz ve şık veya dalgalı ve dağınık. Lobunuzu bir sersem gibi giyebilir ya da bir çeşit kabarık ya da yarı-yukarı saç modelinde kilitlerinizi kaldırabilirsiniz - bu kadar çok seçenek vardır ve saç tipinize bağlı olarak her zaman hızlı ve kolay bir şekillendirme yöntemi vardır.
# 1: Dalgalı ve Dalgalı Lob

Bu çarpıcı görünüm stilini inanılmaz derecede kolaydır. Kelepçesiz büyük bir saç maşası kullanın ve kıvrılmayacak şekilde saçın ucunu bir veya iki kez etrafına sarın. Sadece orta mili kıvırmak, süper kısa şekillendirme süresi demektir.

Klas, ifade saç modeli için avı modern bir kadın mısınız? Uzun ters çevrilmiş bob çeşitlerimiz, saçınızı bir sonraki seviyeye çıkaracak kadar cesaretle karıştırılmış, mükemmel bir kadınlık beyanıdır!
Uzun bir Ters Bob'un Tarzını Nasıl Yenileyebilir?

Uzun saçlı çok işin bitti! Çok fazla iş ve ürün ve nihayetinde yine de at kuyruğunda yutuluyor gibi görünüyor! Seni hissediyoruz, büyük zaman. Bireyselliğinizi bu uzun ters çevrilmiş göğüslerden biriyle ifade etmeyi deneyin ve aynı zamanda sabah rutininizi kolaylaştırın.
# 1: Dokulu Bronde Bob

Basit, anlaşılır ve burada sürpriz yok, klas ters bronz bob, çoğu kadın için harika görünen zamansız bir seçim. Arkasında sadece biraz daha kısa ve katmanlama sayesinde bazı doğal hareketler sunuyor.

2: Bakır Balayaj ve Dalgalar ile Esmer Lob

Uzun saçları kullanmaya alışkınsanız, uzun bir ters bob saç kesimini “çok sert olmayan” bir geçiş stili olarak düşünün. Arka kısım omuza vurur ve ön kısım daha da aşağı iner ve istediğiniz yere uzunluk ekler.

3: Tıraşlı uçlu Shaggy Bob

İnce bir balayaja sahip dağınık kül kahverengi bob, hala az bir kaliteyi korumayı başarıyor. Arkadan öne doğru derin açılı olan sarı uçlar köprücük kemiğine akar ve yüzü güzelce çerçeveler. Üstüne geçmeden Frivolity!

4: Yan Patlama ile Açılı Düz ​​Bob

Yan çarpmalarla ters çevrilmiş bir lob, “vermeye devam ediyor” olarak adlandırmayı sevdiğimiz saç şeklidir. Kahve kahverengi saçlarındaki derin bakır balayadan, kenar boyunca yüzen tüylü perilere, buradaki zona bobunun bir ipucu var.

https://www.bobfrisur.club/35-sexy-lange-bob-frisuren-die-sie-ausprobieren-sollten/
 
KoCuce Nedir ve Pvp Server Tanitim gibi Şeyler nelerdir, Hadi Açiklayalim , Kocuce Terimi Bazen Ko cuce ve Ko-Cuce Olarak Google de Aranarak Pvp Server Arayanlar Geliyor Ama coğu insan Neden Kocuce ve ko cuce gibi Kelimelerin ne oldunu Veya Anlamini Bilmiyor Kisa Sizlere Bu Kelimeler Nedir Acıklayalım Forumun Kocuce Server Tanıtim Kısmıma Tiklayın Link Solda olan yerden De Tiklayabilirsiniz Burada Myko, Homeko,Pk,Farm Server Türleri Bulabilirsiniz Güncel Olan Serverler Buradadır Ko cuce Terimi Tamda Bunu ifade Ediyor Yani Server Tanitimlari , Ayriyeten Bu forumda Server Kurulum ,Pvp Server Databaseleri , Ve Knight online Bulunmaltadır Her Versiyonla ilgili Alanlar vardir 1299 , 1397, 1534 , 1706, 1886, 1950-1960, 20xx ,21xx, 24xx, Gibi Server versiyonlari Mevcutur Kocuce Kısaca kocuce.net dir :)

Üst